آیا گوگل سایت های سازگار با موبایل را میپسندد؟

آیا گوگل سایت های سازگار با موبایل را میپسندد؟

گوگل تأیید کرده که بیش از نیمی از سرچ های اینترنت از طریق موبایل و تبلت انجام میشه. سرچ موبایلی معمولا 60 تا 70 درصد از ترافیک بعضی از مشتری های ما رو تشکیل میده. حتی وقتی مردم بیشتری به تبلت و گوشی های هوشمند دسترسی پیدا کنن، این آمار از این هم بیشتر خواهد شد.
گوگل همیشه بی پروا اعلام کرده که میخواد سایت ها بیشتر با موبایل سازگار بشن. حالا، اوایل همین هفته یکی از تحلیلگرهای مد وبمستر گوگل اعلام کرد که تغییرات سازگاری با موبایل، به طور کامل بر روی الگوریتم جستجوی گوگل پیاده شده.
این برای ما چه مفهومی میتونه داشته باشه؟ اگه سایتتون سازگار با موبایل هست، این بروزرسانی الگوریتم تأثیر زیادی براتون نداره، اما اگه هنوز سایتتونو با دستگاه های تلفن همراه هماهنگ نکردید، باید منتظر افت ترافیک سایتتون باشید.
نمیدونید گوگل سایتتونو سازگار با موبایل در نظر میگیره یا نه؟ خوشبختانه گوگل یه ابزار تست سازگاری با موبایل ارائه داده. فقط باید آدرس سایتتونو وارد کنید و گوگل تحلیلش می کنه و بهتون ظرف چند ثانیه میگه که موتورهای جستجو سایتتونو سازگار در نظر میگیرن یا نه.
صرف نظر از نتایج جستجوی گوگل، شما که نمیخواهید کاربرهاتون وقتی از دستگاه های مختلف (موبایل، تبلت، کامپیوتر) روی سایت شما فرود میان تجربه بدی داشته باشن.
طبق آمار دو سال پیش، 27% از مشتری ها اگه سایت برای موبایل بهینه نشده باشه از صفحه خارج میشن. ما نمیخواهیم حتی یک مشتری بخاطر ظاهر سایت لافاصله ازش خارج شه.
مستر وب یه آژانس بازاریابی دیجیتالی با تجربه است که به خوبی به اهمیت سازگاری سایت ها با موبایل واقفه و حتی خیلی پیش از اینکه گوگل سازگاری سایت با موبایل رو اجباری کنه، سایت های مشتری هاشو سازگار با موبایل طراحی می کرد. ما فقط سایت های ریسپانسیو طراحی می کنیم.
میخواهید سایتتون رو با موبایل هماهنگ و سازگار کنید یا میخواهید کلا بازسازی انجام بدید؟ ما میخواهیم کاربرهای موبایل و تبلت هم از سایت شما تجربه لذتبخشی داشته باشن. مستر وب میتونه تو این کار کمکتون کنه، فقط با ما تماس بگیرید.

آیا گوگل سایت های سازگار با موبایل را میپسندد؟