نکاتی که قبل از بهینه سازی سایت می بایست در نظر داشته باشید

نکاتی که قبل از بهینه سازی سایت می بایست در نظر داشته باشید

جهت بهینه سازی سایت می بایست تغییراتی در سایت انجام گردد تا سایت بهتر در موتورهای جستجو نمایان گردد. این تغییرات شامل حذف و اضافه کردن برخی المان ها در صفحه می باشد. تغییراتی که می بایست در سایت شرکت کارفرما انجام شود طی نامه ای به مجموعه اعلام می گردد و پس از تایید از طرف کارفرمای محترم تغییرات انجام می گردد. این تغییرات شامل بهینه سازی کدهای صفحات، بهینه سازی صفحه اصلی سایت، بهینه سازی آدرس دهی و ساختار سایت می باشد. انجام این تغییرات در سایت ضروری می باشد زیرا در صورت بر طرف نکردن مشکلات سایت ممکن است به نتیجه دلخواه نمایش در صفحه اصلی گوگل نرسد. حجم صفحات سایت بسیار مهم می باشد بنابراین ممکن است تصمیماتی در جهات کاهش حجم صفحات گرفته شود. در بهینه سازی سایت هر چه حرکت های موجود در صفحه کمتر باشد برای رنک سایت مناسب تر است زیرا برای ایجاد حرکت در صفحه معمولا نیاز به استفاده از جاوا اسکریپت و فلش دارید که این دو حجم سایت را تا حد زیادی بالا می برند. سایت می بایست کاربر پسند باشد و دسترسی های سایت می بایست آسان طراحی گردد.

لطفا مطالبی و تغییرات مورد نیازی که طراحی سایت مستر وب به شما اعلام می نمایید را بسیار مورد توجه قرار دهید. زیرا عدم توجه به هر کدام از موارد ممکن است باعث عدم رسیدن به نتیجه مناسب که همان نمایش سایت در صفحه موتورهای جستجو می باشد شود. همچنین بهینه سازی درست و اصولی سایت باعث شده تا سایت به صورت مستمر در نتیجه های جستجو گوگل باقی بماند زیرا سایت به درستی جستجو می شود. سایتی که بهینه سازی نشده باشد را می توان در صفحه اصلی گوگل نمایش داد ولی اثر آن به زودی از بین خواهد رفت و برای ماندن در صفحه اصلی گوگل می بایست شرکت هزینه های بسیاری را متحمل شود. همچنین در صورتی که قصد دارید نتیجه اول گوگل باشید رعایت اصول بهینه سازی سایت بسیار مهم می باشد زیرا بین شرکت هایی که جزو رتبه های برتر گوگل هستند معمولا شرکتی بالاتر از سایر رقبا قرار می گیرد که اصول سئو و بهینه سازی سایت را بیشتر از رقبای خود رعایت نموده باشد.

طراحی سایت مستر وب در صورت رعایت کلیه موارد و اصولی که لازم است از طرف شما رعایت شود، به کارفرمای محترم خود تضمین می نماید که جزو 5 نتیجه برتر گوگل قرار گیرد و بدین طریق کسب و کار اینترنتی مجموعه محترم را رونق خواهد بخشید. در صورت علاقه مند بودن به سئو و بهینه سازی سایت می توانید سایر مقالات مستر وب در زمینه سئو را مطالعه نمایید.

پس از انجام بهینه سازی های لازم در سایت عملیات ایجاد لینک گذاری در سایر سایت ها انجام می شود. در صورتی که بهینه سازی سایت به خوبی انجام شده باشد نتیجه در زمان ایجاد لینک گذاری بهتر خواهد بود. به عنوان مثال در صورتی دو سایت یکی با بهینه سازی متوسط و دیگری با بهینه سازی ضعیف تر در نظر گرفته شود سایتی که با بهینه سازی بهتر طراحی شده در نتیجه اول جستجوی گوگل و سایتی که با بهینه سازی ضعیف تری کار شده در نتیجه پنجم نتیجه های جستجوی گوگل به ازای همان مقدار و کیفیت لینک گذاری انجام خواهد شد.

لطفا همیشه هدف از انجام بهینه سازی سایت خود را در نظر بگیرید. مهترین هدف برای شما آن است که سایت شما برای کلمه کلیدی مورد نظر شما در صفحه اول گوگل و نتیجه اول گوگل باشد، پس برای رسیدن به این مهم با مستر وب همکاری لازم را داشته باشید.

نکاتی که قبل از بهینه سازی سایت می بایست در نظر داشته باشید