7 روش برای افزایش درست ترافیک وب سایت

7 روش برای افزایش درست ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت باعث افزایش تعداد مشتریان شما خواهد گردید. البته شما می بایست کاربرانی را به سایت خود جذب نمایید که مشتریان شما هستند. چگونه مطمئن شوید کاربران سایت شما مشتریان شما هستند؟ در این بخش موارد مهمی را بیان می نماییم

1. در مورد نیازهای مشتریان خود صحبت نمایید
آیا می دانید مشتریان شما در اینترنت بیشتر در جستجوی چه مواردی هستند. دقت نمایید صفحات سایت شما مخصوصا صفحات اصلی دارای مطالب مورد نیاز مشتریان شما باشد. مثلا در صورتی که کار شما در زمینه طراحی سایت می باشد بهتر است مطالبی در سایت خود قرار دهید که در مورد طراحی سایت باشد.

2. مکان خود را معین نمایید
برخی از صاحبان مشاغل این اشتباه را می نمایند که آدرس و موقعیت خود را در سایت قرار نمی دهند و فقط شماره تماس قرار می دهند. بهتر است موقعیت دفتر خود را در سایت قرار دهید. حتی اگر دفتری ندارید و یا خدمات خود را به صورت حضوری ارائه نمی دهید بهتر است مکان و موقعیت خود را معین نمایید.

3. موتورهای جستجو را بررسی نمایید
سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نمایید و موقعیت سایت خود را برای کلمات کلیدی مورد نظر مشتریان خود در گوگل بررسی نمایید. مطالب و مقالات مرتبط به کار خود را در سایت دائما بارگذاری نمایید و سایت خود را بروز نمایید. بهتر است مطالبی که در سایت خود بارگذاری می نمایید توسط خود شما و با توجه به نیازهای مشتریان ایجاد شده باشد.

4. دلیلی داشته باشید تا کاربران با سایت شما بازگردند
همیشه دلیلی ایجاد نمایید تا کاربر به سایت شما مراجعه مجدد نماید. همیشه مقالات و قابلیت های نو برای کاربران خود ایجاد نمایید تا سایت شما برای کاربران شما جذاب باشد.

5. از تمامی کلمات کلیدی استفاده نمایید
سعی نمایید در ایجاد مقالات در سایت خود از تمامی کلمات، مترادف ها و حتی کلماتی که به نوعی به شغل شما مرتبط هستند استفاده نمایید. در استفاده از یک کلمه در صفحه زیاده روی ننمایید و این کار را در حد طبیعی انجام دهید. سعی نمایید مقاله ای که ایجاد می نمایید کاربر پسند باشد.

6. از شبکه های اجتماعی استفاده نمایید
امروزه شبکه های اجتماعی در کسب و کار مشاغل در اینترنت نقش مهمی پیدا کرده بنابراین بهتر است شبکه های اجتماعی خود را ایجاد نمایید و پیوسته آن ها را به روز نموده و فعالیت نمایید.

7. لینک سازی با استراتژی درست نمایید
همچنین می بایست لینک سایت خود را در سایت های دیگر قرار دهید. البته این کار را می بایست حتما در صفحات و سایت های مرتبط قرار دهید.در زیر راه هایی را برای انجام این کار برای شما بیان می نمایم

چگونه لینک سازی نمایید
* محتوای با ارزش در سایت خود ایجاد نمایید تا سایر سایت ها به سایت شما لینک دهند
* به سایت خود مواردی را اضافه نمایید که کاربران سایت به آنها احتیاج دارند
* به سایت خود بلاگ اضافه نمایید و نظرات کاربران را مدیریت نمایید
* اجازه دهید سایر کاربران در بلاگ شما مطلب بنویسند
* در سایت های دیگر مطالب مفید در زمینه شغلی خود ارسال نمایید
* مطالب خود را همچنین در شبکه های اجتماعی خود بارگذاری نمایید
* بر مطالب مفید سایت های دیگر نظر دهید و به اشتراک گذاری نمایید
* در رویدادهای شغلی خود حتما شرکت داشته باشید
* در سایت های دیگر تبادل لینک نمایید
* سایت خود را در دایرکتوری های معتبر قرار دهید

7 روش برای افزایش درست ترافیک وب سایت