ایجاد تفاوت های بزرگ با طراحی سایت

ایجاد تفاوت های بزرگ با طراحی سایت

طراحی و توسعه سایت از طراحی وایرفریم
خیلی از صاحبان صنایع نمیدونن تو ایجاد یه چهره آنلاین قوی و پرسود، چیزهای کوچیک چه اثرات بزرگی میتونن بذارن. چیزهایی مثل لوگو، طرح بندی، تیترها خیلی مهمند. اما خیلی از مشتری های ما معمولا چیزهایی رو که میتونن تو غلبه به رقیبهاشون کمکشون کنن ندید میگیرن.
ما تو این مقاله 3 تا از همین مسائل مهم رو به طور دقیق بررسی می کنیم تا کمکی باشه و بتونید بیشترین بهره رو از سایتتون ببرید. اما اگر میخواهید اطلاعات کاملتری بدست بیارید میتونید برای مشاوره با شرکت طراحی و توسعه سایت مستر وب تماس بگیرید، بدون شک آقای احمد بالوی پور، برنامه نویس وب، آقای محمد بالوی پور، توسعه دهنده سایت و آقای علی بالوی پور، پشتیبان وب با 14 سال تجربه کار و طراحی بیش از 2000 سایت خیلی بیشتر میتونن کمکتون کنن که برگشت سرمایه از سایتتونو به حداکثرش برسونید. حالا بریم سراغ 3 نکته ای که قولشو داده بودم:

  • تصاویر سفارشی

استفاده از عکس های آماده ای که روی نت هستن، حتی اگه براشون پول بدید، مثل فست فود میمونه. برای کسایی که یه بازاریابی آسون، سریع و ارزون میل دارن گزینه خیلی خوبیه، اما هیچوقت اون طعم و لذت غذای خونگی رو ندارن. پس از اونجایی که شما نمیخواهید سایتتون شبیه سایت رقیبتون باشه، باید از عکس هایی که گروه خودتون با امکانات خودتون و از محصولات خودتون گرفتند استفاده کنید.

  • هاستینگ پریمیوم

گرچه بیشتر صاحبان صنایع به هاستینگ به چشم یه چیز اضافی نگاه میکنن که باید بگیرن تا سایتشونو روش قرار بدن، واقعیت مسئله اینه که یه هاستینگ خوب میتونه سرعت سایتتونو بالا ببره، امنترش کنه و موقعیتشو برای موتورهای جستجو بالا ببره. از همه مهمتر اینکه همه این مزایا رو فقط با یکم پول بیشتر بدست میارید.

  • خوراک های اجتماعی درون-سایت

شبکه های اجتماعی همه جا رو گرفتن و حتی شاید در نهایت، به عنوان یه ابزار بازاریابی، جستجو رو هم تحت الشعاع قرار بدن. هرچی بیشتر بتونید مشتری ها و کاربرها رو تو فیسبوک و توئیتر و یوتیوبتون نگه دارید (و هر پرتال اجتماعی دیگه ای که استفاده می کنید) و کلیک بگیرید، احتمال اینکه باهاتون وارد معامله بشن و رقیبهاتونو کنار بذارن و از شما خرید کنن بالاتر میره.

ایجاد تفاوت های بزرگ با طراحی سایت