برترین و محبوب ترین سایت ساز ها

برترین و محبوب ترین سایت ساز ها

استفاده از سایت ساز یکی از روش های طراحی سایت می باشد. این در حالی است که بهتر است در صورتی که دانش طراحی و برنامه نویس وی داشته باشید سایت را خودتتان و با توجه به نیازهای وب سایت طراحی نمایید. با استفاده از سایت سازها هر شخصی بدون نیاز به تجربه طراحی و برنامه نویسی سایت قادر به طراحی سایت خواهد بود. در این بخش به شما چند مورد از برترین و محبوب ترین سایت سازها را معرفی می نمایم- تمامی آنها به شما قابلیت ایجاد وب سایت ساده را می دهند اما فقط برخی از آنها به شما قابلیت های پیشرفته تر از قبیل فروشگاه اینترنتی و … را می دهند.

1. Wix

Wix برای هر سایتی مناسب می باشد, و این سایت ساز برای سایت هایی که در آنها به تعداد زیادی تصاویر استفاده می شود به طور خاص مناسب تر است. این نرم افزار قابلیت دراگ و دراپ دارد و به کاربر امکان انجام تغییرات مورد دلخواه را می دهد. Wix قالب های آماده بسیاری دارد که می توانید از آنها استفاده نموده و یا تغییرات لازم را بر روی آن انجام دهید. سایت ساز قابلیت های بسیاری دارد, بنابراین ممکن است در نگاه اول کار با آن مشکل به نظر آید, اما زمانی که از آن استفاده نمودید, نحوه کار با ابزارهای کاربر پسند آن را خواهید آموخت. امکانات اولیه Wix رایگان می باشد, به مانند امکانات پیشرفته تر ولی این ابزار دارای تبلیغاتی نیز می باشد. در صورتی که قصد دارید تبلیغات حذف شوند, می توانید حساب خود را به پلان های بالاتر ارتقاء دهید.

2. Shopify

Shopify در صورتی که قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی را داشته باشید برای شما بهترین گزینه خواهد بود. Shopify برای 14 روز رایگان خواهد بود, و پس از این مدت می بایست هزینه پرداخت نمایید (که رنجی از 29 تا 129 دلار خواهد داشت).

3. Homestead

Homestead یک سایت ساز پیشرفته می باشد که دارای قابلیت های بسیاری است . این سایت نیز به صورت مدت زمانی به صورت رایگان ارائه می شود و سپس می بایست نسبت به پرداخت اقدام نمایید.این سایت هزاران قالب دارد و می توانید از امکانات پیشرفته آن به مانند فروشگاه اینترنتی و سایر ابزارهای آن استفاده نمایید.

4. Web

و همانطور که از نام آن پیدا است, Web یکی از محبوب ترین ها می باشد. هر چند, محبوبیت آن تنها به دلیل نام نیست بلکه به دلیل امکانات ویژه ای است که به کاربران می دهد. سایت ساز یکی از امکاناتی است که این سایت به شما می دهداین سایت دارای قالب های آماده بسیاری می باشد و تصاویر نیز به شما ارائه می نماید.

5. Webs

Webs یکی از قدیمی ترین سایت ساز ها می باشد. احتمالا, امروزه در مقایسه با سایرین زیاد محبوب نیست, اما یکی از بهترین انتخاب ها برای پیاده سازی انواع مختلف سایت ها است. توسط Webs, شما می توانید به راحتی سایت های شرکتی، سازمانی و شخصی پیاده سازی نمایید. به علاوه خدمات رایگان آن این سایت ابزارهای پیشرفته تری نیز دارد که توسط آن می توانید یک سایت حرفه ای طراحی نمایید.

برترین و محبوب ترین سایت ساز ها