بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در ایران‎

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در ایران‎

مستر وب به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد که آدرس سایت جدید شرکت http://sitedar.com می باشد. مستر وب دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و همچنین دارای رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد. مستر وب همچنین دارای مجوز فعالیت نشر دیجیتال بر خط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

خدمات بهینه سازی سایت و سئو مورد بسیار مهمی برای شرکت ها می باشد، زیرا شرکت ها از طریق این خدمات در موتورهای جستجو شناخته می شوند. به عنوان مثال در صورتی که شخصی قصد داشته باشد طراحی سایت نماید اولین اقدامی که در این جهت می نماید برای جستجوی شرکت های طراحی سایت است. بنابراین در گوگل جستجو می نماید و معمولا کاربران بر روی نتیجه های ابتدایی و صفحه اول گوگل کلیک می نمایند.
خدمات سئو و بهینه سازی سایت باعث می شود تا مشتریان شما بتوانند شما را از طریق موتورهای جستجو بیابند و به این طریق به کسب و کار اینترنتی شرکت ها رونق داده خواهد شد. طراحی سایت مستر وب از سال 1381 تا کنون اقدام به طراحی سایت های اینترنتی نموده است و در این مدت تجربه فراوانی در زمینه طراحی سایت و سئو بدست آورده است. نمایش سایت در صفحه اول گوگل دارای دو عملیات می باشد:

1- بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

در این فرآیند سایت به گونه ای طراحی و یا تغییر داده می شود تا توسط موتورهای جستجو به خوبی مرور شود. در این مرحله سایت به صورت استاندارد طراحی شده و در صفحه بندی سایت از دایو استفاده می گردد و سایت پس از طراحی استاندارد سازی w3c می شود تا مشکلی از نظر جستجو نداشته باشد. سیستم آدرس دهی صفحات در این مرحله درست می شود و سایت به صورت بخش به بخش طراحی می گردد. در صورت لزوم در این مرحله از ابزارهای جدید گوگل برای نمایش بهتر سایت در نتیجه های جستجوی گوگل مانند rich snippet در سایت استفاده می گردد. این مرحله بسیار مهم می باشد و می بایست با دقت فراوان انجام شود. تجربه در این مرحله بسیار مهم است زیرا ممکن است در این مرحله کاری انجام شود که به رنک وب سایت صدمه بزند. پس این بخش می بایست توسط متخصص سئو به صورت مستمر نظارت گردد تا مشکلی برای سایت پیش نیاید.

2- معرفی سایت به موتورهای جستجو

کاری که در این مرحله انجام می گیرد آن است که سایت توسط ایجاد بک لینک به موتورهای جستجو معرفی می شود. در صورتی که شما بهترین سایت را داشته باشید ولی اگر نتوانید سایت خود را و صفحات آن را به موتورهای جستجو معرفی ننمایید، سایت شما به خوبی در موتورهای جستجو نمی شود. در این مرحله بر روی کلمات کلیدی سایت بررسی می گردد و پس از بررسی کلمات سایت عملیات ایجاد لینک در سایت های دیگر انجام می شود. پس از انجام این کار سایت در نتیجه های جستجوی موتورهای جستجو نمایش داده می شود.

چند تذکر:
* هاست نیز در رنک سایت در موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد. در صورتی که هاست خود را از شرکتی دیگری جز هاست مستر وب تهیه می نمایید مطمئن شوید شرکت هاستینگ شما معتبر باشد و تمامی موارد استاندارد هاستینگ ها را رعایت نماید. زیرا هاست بد ممکن است باعث شود رنک سایت شما به طور کلی در موتورهای جستجو از بین رود.
* در صورتی که طراحی سایت مستر وب نتواند به تعهد خود عمل نماید، کل مبلغ دریافتی را عودت می نماید.
* در مراحل بهینه سازی سایت کارفرما نیز می بایست با مستر وب همکاری نماید و مطالب مورد نیاز مستر وب را در اختیار قرار دهد.
* برای آنکه در نتیجه های جستجوی گوگل باقی بمانید می بایست پیوسته عملیاتی انجام گردد تا رتبه سایت را در موتورهای جستجو حفظ نماید و همچنین آن را ارتقاء دهد.
* پروسه نمایش سایت در صفحه اول گوگل معمولا یک ماه زمان نیاز دارد. البته در برخی موارد این مورد زودتر اتفاق می افتد.

طراحی سایت مستر وب در مدت فعالیت خود از سال 1381 تا کنون و تا زمان نوشتن این مقاله نزدیک به 1500 سایت طراحی و برنامه نویسی نموده و در این مدت تجربه بسیاری در زمینه بهینه سازی سایت های اینترنتی کسب نموده است. مستر وب خدمات بهینه سازی خود را با قیمت بسیار پایین و مدت زمان بسیار کوتاه انجام می دهد که این موارد را نتیجه تجربه بسیار گروه مستر وب می باشد. مستر وب برای خدمات بهینه سازی خود به کارفرمایان خود تضمین عودت وجه را می دهد. با توجه به موارد ذکر شده طراحی سایت مستر وب جزو بهترین شرکت ها در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت می باشد.

جهت مشاوره با تلفن های مستر وب تماس حاصل فرمایید.

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در ایران‎