بهره برداری از طراحی سایت تجاری

بهره برداری از طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری: بهره برداری
این آخرین مقاله از سری مقاله هاییه که با عنوان “طراحی سایت تجاری” رو سایت مستر وب منتشر می کنیم. در واقع این مرحله، مرحله آخر پروسه طراحی سایته. الآن دیگه وقتشه که محتوا و مابقی کار رو جمع بندی کنید. بهترین راه برای اینکه از رقباتون جلو بیفتید اینه که به طور منظم و با زمانبندی مشخص مطلب روی سایت بذارید و بروزرسانی کنید. همونطور که قبلا هم گفتیم یکی از کارهای مهمی که تو بازاریابی آنلاین باید انجام بدید جمع کردن آدرس ایمیل کاربرهاست. کاربرهاتونو تو یه لیست منظم طبقه بندی کنید تا بر اساس اینکه کجای مسیر تبدیل شدن به خریدار قرار دارن براشون ایمیل بفرستید.
حتما حداقل هفته ای یکبار به سایتتون سر بزنید و بروزش کنید. با گروه بازاریابیتون مشورت کنید تا از مسیر اهدافتون خارج نشید. همیشه اهداف هوشمندانه تونو بروز کنید و در صورت نیاز دوباره مورد ارزیابی قرار بدید. هدف گذاری خیلی مهمه. اگه سوالی در این زمینه دارید میتونید با کارشناسان تیم طراحی و سئوی سایت مستر وب تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ما بهره مند بشید.
اهداف هوشمندانه:
حتما برای کارهای بازاریابیتون هدف گذاری داشته باشید. اهدافتونو باید با عبارت های دقیق و قابل اندازه گیری بنویسید. ضمنا باید دست یافتنی و واقع بینانه باشن. برای هر هدف محدودیت زمانی تعیین کنید. یه شیت اکسل باز کنید و اهداف کلی سایتتونو بنویسید.
اگه به اهدافی که نوشتید رسیدید، خودتونو برای کسب نتایج بهتر به چالش بکشید. اما اگه نتونستید به اهدافتون برسید نگران نباشید. اطلاعات رو تجزیه و تحلیل کنید و ببینید مشکل کجا بوده. شاید اهدافتون خیلی بلندپروازانه بودند. شاید مشکل از سایتتون بوده. بررسی کنید ببینید کاربرها از چه صفحه ای از سایت خارج شدند و رو هر صفحه چه مدت موندند. برای این کار میتونید از برنامه های نقشه برداری حرارتی کمک بگیرید. این ابزار میتونه کمکتون کنه تا طوری سایتتونو تغییر بدید که بیشتری کلیک ها رو بگیره.
رد پای بازدیدکننده ها رو نگهدارید. هاب-اسپات ابزارهای خوبی برای بررسی و اندازه گیری این مسائل داره. وقتی بدونید کاربرهاتون از کجا میان، میتونید محتوای بیشتری اونجا بذارید و اینطوری کسب و کارتونو بیشتر توسعه بدید. تمام ابزارهایی که شما برای بازاریابی سایتتون لازم داشته باشید رو صفحات وب در اختیارتون قرار داره، فقط باید کار رو شروع کنید و به کار ببندیدشون.
تبریک میگم! اگه سلسله مقالات طراحی سایت تجاری ما رو دنبال کرده باشید، یعنی برای ساخت و نگهداری یه سایت بی نظیر برای شرکت B2Bتون آماده شدید. اگه باز هم نیاز به راهنمایی های بیشتر داشتید و یا تو هر مرحله از کار دچار مشکل شدید میتونید با مستر وب تماس بگیرید. ما خیلی خوشحال میشیم اگه بتونیم در جهت توسعه کارتون کمکی بکنیم.

بهره برداری از طراحی سایت تجاری