تبدیل وبلاگ به وب سایت

تبدیل وبلاگ به وب سایت

طراحی سایت مستر وب وبلاگ شما را تبدیل به وب سایت می نماید. تبدیل وبلاگ به وب سایت چندین مرحله دارد که پس از طی این مراحل می توانید از سایت خود بهره برداری نمایید. البته بهتر است به مانند قبل بر روی وبلاگ خود فعالیت نمایید، زیرا وبلاگ شما هم اکنون دارای رنک می باشد و می توانید بازدید کننده آن را به وب سایت خود منتقل نمایید. استفاده از وبلاگ مورد بسیار مناسبی برای تبلیغ سایت می باشد.

قبل از هر چیز می بایست نام دامنه خود را انتخاب نمایید. برای بررسی نام دامنه به سایت هاست مستر وب مراجعه نموده و دامنه مورد نظر خود را برای ثبت وارد نمایید. این سامانه در صورت امکان جهت ثبت به شما اطلاع می دهد. البته قبل از انتخاب دامنه حتما با متخصصین سئو مستر وب تماس بگیرید زیرا نام دامنه شما نیز در رنکینگ شما در موتورهای جستجو تاثیر گذار خواهد بود.

پس از انتخاب نام دامنه و اختصاص هاستینگ می بایست قالب مورد نظر سایت خود را از سایت قالب های وب سایت http://templatemonster.com/ انتخاب نمایید. در این سایت طراحان وب قالب های طراحی شده توسط خود را جهت فروش قرار می دهند. کیفیت این قالب ها بسیار بالاست و معمولا به صورت فلت و سازگار با موبایل طراحی شده اند. شماره قالب دلخواه خود را ثبت نموده و به مستر وب اطلاع دهید.

پس از انتخاب قالب سایت توسط شما می بایست فایل لوگو و تصاویر خود را به مستر وب ارسال نمایید. پس از ارسال اطلاعات از طرف شما مستر وب سایت شما را پیاده سازی خواهد نمود.

پس از پیاده سازی سایت توسط مستر وب می بایست برای آموزش پنل کاربری جهت مدیریت وب سایت و همچنین تبادل نظر در مورد سایت در دفتر مستر وب حاضر شوید. پس از آموزش دیدن پنل مدیریت وب سایت قادر خواهید بود اطلاعات سایت را به صورت کامل مدیریت نمایید. مدیریت منوها، زیرمنوها، تصاویر و مطالب داخل سایت با شما خواهد بود.

هزینه تبدیل وب سایت به وبلاگ 500 هزار تومان خواهد بود که 50% آن می بایست در ابتدای پروژه و 50% آن می بایست در انتهای پروژه پرداخت گردد و همچنین کل پروژه در 7 روز کاری پیاده سازی خواهد گردید.

پس از تحویل پروژه یکسال پشتیبانی رایگان خواهید داشت در در مدت پشتیبانی مسائل و مشکلات مربوط به سایت برطرف خواهد گردید.

* در این نوع طراحی سایت مسئولیت درج اطلاعات به عهده کارفرما خواهد بود، به این صورت که به کارفرما آموزش داده می شود که چگونه اطلاعات سایت را بارگذاری نماید. در صورتی که کارفرما بخواهد درج اطلاعات را مستر وب به عهده گیرد هزینه درج اطلاعات جداگانه دریافت می گردد که هزینه درج اطلاعات بین 100 الی 300 هزار تومان خواهد بود.

* قبل از اقدام به شروع طراحی حتما با مشاورین مستر وب تماس حاصل فرمایید.

* نکته ای که مستر وب پیوسته به آن تاکید دارد آن است که بهتر است همیشه از وبلاگ خود نیز استفاده نمایید و آن را به طور مستمر به روز رسانی نمایید زیرا به این صورت می توانید رنکینگ وبلاگ خود را به وب سایت جدید طراحی شده خود منتقل نمایید.

تبدیل وبلاگ به وب سایت