خرید قالب وب سایت از themeforest و templatemonster

خرید قالب وب سایت از themeforest و templatemonster

دو وب سایت themeforest و templatemonster از بزرگترین سایت های خرید و فروش وب سایت هستند که مستر وب عملیات خرید قالب از این وب سایت ها را یه عنوان یکی از خدمات طراحی سایت خود انجام می دهد. خرید قالب وب سایت از این وب سایت ها هزینه تمام شده طراحی سایت را بسیار پایین می آورد و در صورتی قصد داشته باشید سایتی به کیفیت قالب های موجود در این فروشگاه های قالب طراحی نمایید می بایست هزینه چندین برابر پرداخت نمایید. کیفیت قالب های موجود در این دو وب سایت بسیار بالا می باشد و موردی که وجود دارد آن است که در این وب سایت ها می توانید سایت های کامل را نیز خریداری نمایید و در بخش زیر به توضیح اجمالی در خصوص هر یک از این فروشگاه ها می پردازم.

سایت templatemonster

این وب سایت دارای قالب های html پایه و همچنین پیاده سازی شده بر پایه سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس WordPress، جوملا Joomla، دروپال Drupal و قالب های فلش همچنین فروشگاه سازها نظیر مجنتو Magento، ویرچومارت VirtueMart، پرستاشاپ Prestashop، اپن کارت Opencart، وو کامرش Woocommerce و سایر سیستم می باشد و کامل ترین فروشگاه قالب موجود است و با گشت و گذاری در این وب سایت می توانید قالب و فرمت وب سایت مورد نظر خود را بیابید و برای خریداری به مستر وب اعلام نمایید. برای خرید کافی است Item Number مربوط به قالب را یادداشت نموده و به مستر وب اعلام نمایید. تقریبا تمامی قالب های موجود در سایر وب سایت ها در این فروشگاه قالب نیز موجود است و تقریبا بانک کل قالب های موجود در اینترنت می باشد و در حدود 50000 قالب هم اکنون در این وب سایت وجود دارد.

سایت themeforest

این وب سایت دست بندی گسترده تری از سیستم های مدیریت محتوا را به نسبت templatemonster پوشش می دهد ولی به نسبت دارای قالب های کمتری می باشد و تعداد قالب های آن در حدود 17000 قالب می باشد. البته عمده قالب های این وب سایت وردپرسی و جوملایی هستند و در صورتی که قصد ایجاد سایت توسط سیستم های مدیریت محتوای جوملا و یا وردپرس را دارید این وب سایت برای شما بهترین گزینه می باشد.

مزیت خرید قالب

استفاده از قالب های این وب سایت ها برای ایجاد وب سایت مزایای دارد که در زیر به آن ها اشاره می نمایم:

  • هزینه تمام شده طراحی وب سایت بسیار پایین می آید به طوری که در صورتی که قصد داشته باشید این قالب ها را از پایه طراحی نمایید هزینه طراحی وب سایت شما چند برابر می گردد.
  • این قالب ها پس از گذر از مراحل تایید کنترل کیفی بسیاری در این سایت ها جهت فروش قرار داده می شوند و این قالب ها معمولا بر اساس آخرین تکنیک ها و تکنولوژی های روز طراحی می گردند و با خیال راحت می توانید از این قالب ها استفاده نمایید.
  • اکثر این قالب ها بر اساس سبک جدید طراحی فلت و یا دو بعدی پیاده سازی شده اند و قالب های جدید نسخه موبایلی و ریسپانسیو دارند و نمایش مناسبی در مرورگرهای موبایلی دارند.
  • سرعت پیاده سازی وب سایت بسیار بالا می رود و برای ساخت وب سایت کافی است قالب خریداری گردد و اطلاعات وب سایت در قالب بارگذاری گردد و همچنین این فروشگاه ها دارای سایت های کامل بزرگ بسیاری نظیر فروشگاه های اینترنتی می باشند که زمان پیاده سازی از پایه ای در حدود چندین ماه برای آنها مورد نیاز باشد.

معایب خرید قالب

تنها عیب خرید قالب از این فروشگاه های قالب آن است که ممکن است شبیه وب سایت شما در اینترنت وجود داشته باشید و این موردی است که شاید به برند سازی مجموعه لطمه وارد آورد.

هزینه خرید قالب

هزینه خرید قالب از این وب سایت شامل قیمت قالب به دلار ضربدر دلار روز به علاوه هزینه کارمزد که 100 درصد قیمت قالب می باشد است. هزینه انجام ویرایش و تغییرات در قالب به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

خرید قالب وب سایت از themeforest و templatemonster