راهکارهایی برای بهبود سئو سایت

راهکارهایی برای بهبود سئو سایت

حوزه طراحی وب سایت بر دو بعد استوار است: نوآوری و تقلید.
اغلب طراحان وب سایت­ها علاقه مند به تصاحب کردن و به کارگیری آخرین متدهای بروز در طراحی و بهبود سئو تا زمانی که این متدها فراگیر شوند، هستند. گاه این نوآوری جای خود را به تعصب بی مورد می دهد. اما توصیه می­شود که با دیدی وسیع تر از تقلید تعصب گرانه به متدهای بروز به این حرفه نگاه کنیم. در این مقاله در مورد شش روش بهبود سئو که همچنان استوار و کارا هستند صحبت می­کنیم.

  • هوش مصنوعی

همان طوری که در مقالات پیشین هم مطرح شده است، ” شاه کلید ما، محتوای سایت است.”. همچنان، محتوا مهمترین و ارزشمندترین جنبه در طراحی سایت است. در این زمینه باید این نکته را نیز مدنظر داشته باشید که کاربران شما ممکن است با دیوایس های مختلف مثل گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ از وب سایت شما استفاده نمایند و لذا باید ترکنش های شما با تمام دیوایس ها سازگار و کاربر پسند باشد. در این زمینه علم هوش مصنوعی متدهای متفاوتی برای اتوماتیک کردن بسیاری از جنبه های طراحی وب سایت ارائه نموده است که بکارگرفتن آن ها برای بهبود کاری به شدت توصیه می­شود.

  • تنوع

نکته کلیدی بعدی در بحث تولید محتوا و بهبود سئو وب سایت­ها تنوع و بروز رسانی مطالبی است که در وب سایت خود ارائه می دهید. در عین توجه به تنوع مطالبی که به شکل های گوناگون مثل فیلم، عکس و انیمیشن ارائه می کنید از اصل ” کاربر پسند بودن ناوبری وب سایت ” غافل نشوید.

  • تصاویر ناب

در گذشته استفاده کردن از تصاویر موجود و آماده بسیار متدوال بود اما امروزه بکار گرفتن دست نویس ها، دل نوشته ها و طراحی ها و نقاشی های شخصی و ناب موثرتر و بروز است. با رعایت این متد، شما قادر خواهید بود با مرتبط کردن نام تجاری خود با این طرح های ناب در بازار رقابتی پیش رو گام بردارید.

  • تجهیزات و گجت های پوشیدنی

پیشنهاد می شود، که هنگام طراحی سایت خود ریسپانسیو بودن آن در دیوایس های پوشیدنی و گجت ها را در اولویت کار خود قرار دهید. با توجه به رونق استفاده از این دیوایس ها با هدف پیروزی در رقابت توصیه می شود سازگاری با این دیوایس ها را در تمام مراحل کاری خود مدنظر قرار دهید.  • تراکنش های موثر

با در نظر گرفتن ریسپانسیو بودن وب سایت در موبایل ها، تبلت­ها، ساعت های هوشمند و گجت های پوشیدنی، اصل ” کاربر پسند” بودن اینترفیس ها و تراکنش های وب سایت به یک اصل اساسی و تاثیر گذار در بهبود رتبه و سئوی شما تبدیل خواهد شد.

  • انیمیشن های ناب

نهایتاً در نگاه اول بحث طراحی وب سایت در واقع به ظاهر وب سایت شما اشاره دارد. به نظر می رسد استفاده کردن از انیمیشن های ناب بهترین گزینه برای بهبود ظاهر وب سایت شما است.

راهکارهایی برای بهبود سئو سایت