سایت طراحی وب سایت

سایت طراحی وب سایت

طراحی وب سایت را می توانید به روش های مختلفی انجام دهید. یکی از روش های طراحی سایت استفاده از سایت های طراحی سایت رایگان می باشد که توسط این سایت ها به راحتی می توانید سایت خود را ایجاد نمایید. سایت طراحی وب بسیار زیاد می باشد بهتر است قبل از انتخاب مطالعه کافی داشته باشید. این سایت های رایگان به شما امکان می دهند قالب سایت مورد نظر خود را از طرح های آماده سایت خود انتخاب نمایید و آن را مطابق به نظر خود ویرایش نمایید. برخی از آنها به شما امکانات بیشتری در زمینه ویرایش قالب می دهند به طوری که شما خواهید توانست رنگ بخش های مختلف سایت و سایز المان های مختلف را در آن تغییر دهید. استفاده از این سایت سازها باعث می شوند نیازی به پرداخت هزینه برای سایت خود نداشته باشید و همچنین نیازی به دانش کد نویسی صفحات وب سایت ندارید. البته بهتر است بهترین سایت ساز را برای نیازهای خود انتخاب نمایید. زیرا برخی از سایت سازها نقاط قوت و ضعف متفاوتی دارند. در این بخش چند سایت ساز رایگان ایرانی را برای شما لیست می نمایم.

طراحی سایت رایگان آکان
ایجاد وب سایت رایگان – epage.ir
سايت ساز رايگان کاني وب

سایت سازهای ایرانی معمولا امکانات کمتری نسبت به سایت سازهای جهانی دارند. به عنوان مثال سایت سازهای ایرانی تعداد قالب های کمتری نسبت به سایت سازهای جهانی دارند، همچنین سایت سازهای ایرانی امکانات کمتری در قمایسه با سایت سازهای جهانی جهت ویرایش قالب سایت و همچنین ایجاد قالب جدید سایت دارند. در زیر برترین سایت سازهای دنیا را برای شما لیست می نمایم.

Free Website Builder | Create a Free Website | WIX

Free Website Builder | Make Your Own Website with Free Templates

Free Website Builder – Moonfruit – Total website design control

Weebly: Free website | Free blog | Create a free website

Webs – Make a free website, get free hosting

استفاده از این سایت های طراحی وب آنلاین معایبی نیز دارد. پشتیبانی وب سایت ندارید و در مواقع برخورد با مشکلات نمی توانید از کسی کمک بگیرید. زمانی که صرف پیاده سازی، معرفی و تبلیغ سایت می نمایید در واقع هزینه انجام شماست. ممکن است با انجام کار اشتباه در طراحی سایت خود کلیه زحمات خود را هدر دهید. به عنوان یک طراح وب که از سال 1381 تا کنون در حال طراحی صفحات سایت می باشم به شما پیشنهاد می نمایم در صورتی بودجه ای برای ایجاد وب سایت خود ندارید از یک مشاور طراحی وب کمک بگیرید. در صورتی که می توانید هزینه طراحی سایت را پرداخت نمایید بهتر است حتما سایت خود را زیر نظر متخصص طراحی سایت پیاده سازی نمایید. طراحی سایت مستر وب از سال 1381 تا زمان نوشتن این مقاله در حدود 1500 سایت اینترنتی طراحی نموده است و در این سال ها تجربه زیادی در این زمینه بدست آورده است. می توانید با اطمینان سایت خود را به مستر وب بسپارید.

سایت طراحی وب سایت