طراحی سایت با توجه به برند

طراحی سایت با توجه به برند

برندها قدرتمند می باشند. زمانی که یک شرکت در راه اندازی برند خود موفق است, آن شغل موفق خواهد بود بدون اینکه از ابزارهای دیجیتال استفاده نماید. مشتریان به برند برای پرداخت پولی که به سختی کسب نموده اند اطمینان می نمایند.

برندها, هر چند, منحصر به شرکت های بسیار بزرگ نیستند. هر کسی می تواند یک برند ایجاد نماید. طراحی سایت یکی از گام های ابتدایی در به وجود آوردن برند می باشد, در بخش زیر روش هایی را به شما نشان می دهیم که از طریق آن به برند خود ارزش می گذارید:

موفقیت در سادگی می باشد

سادگی همیشه بخشی از داستن های موفق است: زیرا در همان جهتی می باشد که انسان ها در آن حرکت می نمایند. ممکن است موردی بسیار پیچیده باشد اما برای ما جالب نخواهد بود. سادگی روشی برای راحت تر کردن کارها می باشد. و روش انجام کارها می باشد. سادگی از نوشتن موثر تا بهترین طراحی های جهان می باشد. در صورتی که کار خود را پیچیده نمایید درصد موفقیت خود را پایین می آورید.

طراحی سایت خود را ساده انجام دهید. در صورتی که یک شرکت کوچک دارید, تنها مواردی که به آن احتیاج دارید چند صفحه که در مورد شما توضیح دهد و همچنین یک بلاگ می باشد. لازم نیست صفحات بسیار زیادی در سایت خود داشته باشید تا سایت شما بزرگتر جلوخ نماید. البته همیشه بلاگ خود را مملو از اطلاعات مفید در زمینه شغلی خود نمایید.

سایت را برای دیگران طراحی نمایید نه برای خودتان

شما برای کسی مهم نیستید; یا نه همان قدر که شما فکر می کنید. بیشتر مشاغل سایت خود را به گونه ای طراحی می نمایند که نشان دهند چقدر بزرگ و قدرتمند هستند. صفحه درباره ما آن ها شامل اطلاعات بسیاری می باشد که به مانند یک کتاب می باشد. بلاگ آن ها شامل کنفرانس هایی می باشد که آنها در آن شرکت نموده اند, مراسمی که در آینده برگزار می گردد, و معرفی محصول جدید برند می باشد.

البته همه این موارد خوب هستند، اما سعی نمایید سایت را برای بازدید کننده، مشتری و خوانندگان خود طراحی نمایید. بهتر است برای معرفی این موارد خود یک سایت شخصی و یا بلاگ طراحی نمایید.

از المان های درستی استفاده نمایید

تمامی شغل ها از پایه شروع می شوند و بنابراین دلیلی وجود ندارد که خدمات و یا محصولات شما خوب باشد. چند مورد می باشد که به مشتریان شما اطمینان می بخشد. در طراحی سایت خود و المان های آن می بایست بسیار دقت نمایید که همه موارد جهت دهی برند شما را اعلام نماید. سعی نمایید همه موارد مرتب و تمیز باشند و همه متن ها درست و منظم سر جای خود قرار گیرند. برای آنکه خود را برند نمایید به نظم وب سایت خود بسیار دقت نمایید.

داستان شغلی شما چیست

برای موفقیت شغلی 5 مورد مورد نیاز است: شما به یک قهرمان احتیاج دارید، به یک هدف، حقایق، اخلاقیات. در کنار این موارد شما می بایست داستان شغلی خود را بیان نمایید. شما می بایست بازدیدکنندگان خود را به وجود آورید و ترغیب نمایید. شما به یک داستان احتیاج دارید. شغلی شما به یک هدف نیاز دارد. اهداف را بیابید و راه های رسیدن به اهداف را در سایت بیان نمایید. همه موارد را ساده نمایید تا درک شما برای کاربر ممکن باشد، و شما را دوست بدارد و به شما اطمینان نماید.

صحت عملکرد سایت را بررسی نمایید

همه وب سایت ها لینک هایی دارند که به صفحه 404 که به معنای صفحه یافت نشد وارد می شود. بدتر از همه آنکه کاربر به هیچ کجا منتقل نمی گردد. منوها بسیار گیج کننده هستند و صفحه بسیار کند لود می شود و مهم تر از همه مطالب مهم سایت در دید نیستند. طراحی غیر خلاقانه می باشد و از تصاویر معمولی استفاده گردیده. برخی از صفحات به صورت کامل باز نمی شوند. در برخی مواقع در سایت با بخش هایی ماجه می شوید که به خوبی عمل نمی نمایند. ممکن است که این موارد کوچکی باشد اما زمانی که یک کاربر را از دست دادید دیگر به سختی می توانید او را باز گردانید. تمام موارد سایت خود را به صورت کامل بررسی نمایید. نظم ترتیب در سایت بسیار مهم می باشد و تمام بخش های سایت خود را به مانند یک کاربر بررسی نمایید. از دوستان خود بخواهید سایت شما را بررسی نمایند و نظر خود را در مورد سایت ارائه نمایند. این مورد را هرگز از دست ندهید. اشتباهاتی که شما از آن به راحتی رد می شوید را کاربران سایت شما می بینند.

طراحی سایت با توجه به برند