طراحی سایت های خاص

طراحی سایت های خاص

در صورتی که تمایل دارید سایت شرکتی و اطلاع‌رسانی طراحی نمایید می توانید از پلان طراحی سایت فوری و یا طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید و یا در صورتی که تمایل دارید انواع دیگر سایت ها را طراحی نمایید لازم است ابتدا درخواست خود را به همراه جزئیات کامل برای مجموعه ما ارسال نمایید تا برآورد و تخمین دقیقی از پروژه طراحی وب سایت شما انجام گردد. انواع مختلف سایت ها وجود دارد. سایت فروشگاهی، خبری، مارکت پلیس، فروم، شبکه های اجتماعی، درج آگهی و ۰۰۰۰
در صورتی که قصد طراحی چنین سایتهایی را دارید ابتدا لازم است فایل RFP خود را تنظیم نمایید. فایل RFP یا Request for proposal شامل جزئیات و درخواست های شما در مورد وب سایت مورد نظر شما می باشد. هرچه فایل درخواست خود را کامل تر نمایید و جزئیات خود را بیشتر شرح دهید در آینده مشکلات کمتری در مورد طراحی وب سایت خواهید داشت. در نتیجه در این فایل هر آنچه را که از بابت جزئیات و نیازمندی های وب سایت خود نیاز دارید بگنجانید. پس از تکمیل این فایل، آن را برای ما ارسال نمایید تا پروپوزال از طرف شرکت ما برای شما ارسال گردد. در صورتیکه پروپوزال پیشنهادی از طرف شرکت ما نیاز به اصلاحاتی داشت انجام می گردد و پس از آن، فرآیند عقد قرارداد و آغاز پروژه انجام می گردد.
در صورتی که گرافیک و یا امکانات سایتی مد نظر شماست می توانید سایت مورد نظر را معرفی نمایید تا پس از بررسی سایت مورد نظر توسط شرکت ما، برآورد به شما اعلام گردد. در صورتی که توضیحاتی در مورد سایت و یا سایت های مورد نظر خود دارید می توانید موارد را در فایل درخواست خود بگنجانید تا برآورد با توجه به سایت مورد نظر و توضیحات شما انجام گردد. 

طراحی سایت های خاص