طراحی قالب وب سایت رایگان

طراحی قالب وب سایت رایگان

قالب وب سایت را می توانید به صورت رایگان از سایت هایی که قالب سایت رایگان دارند دانلود نمایید. این قالب های می توانند به صورت HTML باشند و یا تحت سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا، وردپرس، دروپال و یا سایر سیستم های مدیریت محتوا باشند. قبل از آنکه قالب را دانلود نمایید لازم است تصمیم بگیرید تحت چه سیستمی تمایل به دانلود قالب دارید. یک قالب وردپرس کاملا ساختاری متفاوت با یک قالب جوملا دارد و بنابراین لازم است در ابتدا سیستم مدیریت محتوا را انتخاب نمایید و یا قالب HTML دانلود نمایید.

توجه کنید: راه اندازی وب سایت نیاز به دانش و تجربه در زمینه طراحی وب سایت و سئو دارد و بنابراین به شما توصیه می گردد حتما فرآیند طراحی سایت خود را زیر نظر شرکت های متخصص نظیر مستر وب انجام دهید. وب سایت موارد تخصصی نظیر ایمنی، بهینه سازی برای موتورهای جستجو، سرعت و … دارد که مدیریت آن نیاز به تجربه و تخصص فراوان دارد.

جهت ساخت قالب اختصاصی و سفارشی خود و مشاوره در این زمینه کلیک نمایید.

جهت طراحی سایت می توانید از قالب های آماده وب سایت استفاده نمایید و یا از سایت های طراحی قالب وب سایت و همچنین سایت سازها استفاده نمایید.

سایت های بسیاری وجود دارند که قالب های رایگان وب سایت را در اختیار شما قرار می دهند که معمولا این وب سایت ها یا قالب آماده در اختیار شما جهت دانلود قرار می دهند و یا به شما امکان ساخت قالب سایت به صورت آنلاین را می دهند. این کار توسط این شرکت ها به جهت انجام تبلیغات انجام می گردد که انجام این کار باعث تبلیغات برای شرکت مورد نظر می گردد زیرا کاربران بسیاری برای دانلود قالب به سایت مورد نظر مراجعه می نمایند.

این قالب ها معمولا یا به صورت فایل HTML و یا در قالب آماده سیستم های مدیریت محتوای رایگان نظیر جوملا، وردپرس و دروپال عرضه می گردند که در دو حالت به راحتی می توانید از آنها استفاده نمایید و در صورت نیاز تغییرات مورد نیاز خود را در آنها انجام دهید. معمولا هیچ محدودیتی برای انجام تغییرات در قالب وب سایت وجود ندارد و تنها نیاز به دانش و تخصص فنی دارد که می بایست توسط طراح وب سایت انجام گردد.

در صورتی که قصد ساخت وب سایت را دارید و نمی خواهید برای راه اندازی وب سایت هزینه نمایید می توانید قالب وب سایت مورد نظر خود را از طریق سایت طراحی قالب رایگان دانلود نمایید. لیست زیر سایت های طراحی قالب رایگان می باشند که به شما این امکان را می دهند قالب سایت مورد نظر خود بدون نیاز به آموزش طراحی سایت و همچنین بدون استفاده از نرم افزارهای طراحی سایت طراحی نمایید. با استفاده از این سایت سازهای آنلاین دیگر نیازی نیست نگران سئو وب سایت خود باشید زیرا این قالب ها به صورت دایو بیس طراحی می شوند و استانداردهای w3c در آنها رعایت شده البته برای آنکه قالب وب سایت شما شما سئو باشید باید حتما با یک متخصص سئو مشورت نمایید.
برای استفاده از این قالب های سایت ممکن است شما نیاز به کمی دانش css داشته باشید زیرا ممکن است نیاز به تغییرات کوچکی جهت پشتیبانی از زبان فارسی داشته باشید. این سایت سازها قالب سایت را به صورت خروجی html، جوملا یا وردپرس در اختیار شما قرار می دهند پس از آماده سازی قالب کافی است آن را بر روی وب هاست خود بارگذاری نموده و سایر صفحات وب سایت خود را پیاده سازی نمایید.
البته طراحی وب سایت به این روش ریسک های خود را دارد زیرا ممکن است که وب سایت خود را رایگان طراحی نموده باشید ولی ممکن است با توجه به نداشتن دانش سئو در زمینه طراحی وب سایت در پایان نتیجه کافی از وقت و زمان صرف نموده خود نبرید پس در نتیجه پیشنهاد می کنم حتی در حد مشاوره از متخصص طراحی وب سایت و سئو مشاوره بگیرید. همچنین می توانید سایت خود را به صورت کامل از سایت های طریق سایت های طراحی سایت رایگان طراحی نموده و از هاست رایگان آنها نیز استفاده نمایید زیرا ارائه کنندگان خدمات طراحی سایت رایگان معمولا هاست را به صورت رایگان در اختیار شما می گذارند. رایگان همیشه خوب نیست زیرا شما می توانید با صرف هزینه ای کم نتیجه بسیار بهتری از وقت و زمانی که صرف وب سایت خود می نمایید داشته باشید بنابراین به شما پیشنهاد می کنم بسته ساخت وب سایت ارزان و سریع مستر وب را امتحان نمایید. سئو در کلیه این پکیج ها به صورت 100% رعایت می شود و در صورتی که کمی بیشتر هزینه نمایید طراحی سایت مستر وب از rich snippet برای جستجوی بهتر سایت شما در گوگل استفاده می نماید. برای هر گونه مشاوره در زمینه طراحی سایت با تلفن های مستر وب و یا پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید.

لیست سایت های طراحی قالب رایگان

http://www.opendesigns.org/website-templates/
http://www.free-css.com/free-css-templates
http://www.freewebsitetemplates.com/
http://www.templatemonster.com/free-templates.php

https://colorlib.com/wp/templates/

طراحی قالب وب سایت رایگان