وردپرس از اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمی‌کند

وردپرس از اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمی‌کند

یکی از متخصصان گوگل اخیرا اعلام کرده که وردپرس 4/8 دیگه از اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمیکنه، با این اعتقاد که دیگه اینترنت اکسپلورر قدیمی شده. تو این پست دلایل قدیمی شدنش رو بررسی میکنیم.
بعضی‌ها حتی نمیدونن اینترنت اکسپلورر چیه یا شاید هیچ وقت هم ازش استفاده نکرده باشن، اما کسایی که یه مدت دائمی ازش استفاده کرده‌اند، حالا مجبورند به یه مرورگر دیگه نقل مکان کنند. مستر وب توصیه میکنه به گوگل کروم نقل مکان کنید تا براتون بهتر باشه و موقع مرور وب تجربه کاربری بهتری رو حس کنید.

مرخص کردن اینترنت اکسپلورر

فقط هم وردپرس نیست که دیگه از اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمیکنه، مایکروسافت هم همچین خبری رو اعلام کرده. بنابراین دیگه باید برای همیشه با اینترنت اکسپلورر خداحافظی کنیم. به نظر من این برای طراح‌های سایت و کاربرهای اینترنت که از تجربه کاربری بهتر سود میبرند، یه تغییر مثبته، چون اینطوری میتونیم بهتر خدمات رسانی کنیم و در نتیجه کاربرهای سایتهامون یا در واقع کسایی که وب رو مرور میکنند، نتایج بهتری کسب خواهند کرد.
این حقیقت که الآن حدود 95% از مشتریهامون گوگل کروم رو بعنوان مرورگر اختصاصی‌شون انتخاب کردند، یعنی دیگه به ندرت سایتهاشون مشکلی با اینترنت اکسپلورر خواهد داشت. فقط تعداد کمی از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنند و به خاطر همین تو طراحی و قالب سایتهای وردپرسی مشکلات زیادی با تغییرات اینترنت اکسپلورر نداشتیم.
مستر وب معتقده با توجه به اینکه تعداد کمی از مردم دیگه هنوز دارن از این مرورگر استفاده میکنند، کنار گذاشتن اینترنت اکسپلورر مشکلی بزرگی بوجود نمیاره. اما به اون دسته که هنوز از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنند توصیه میکنیم به گوگل کروم مهاجرت کنند. گوگل کروم مزایای زیادی داره و بیشتر با نیازهای کاربرها سازگار میشه. به جز این، میلیونها یا حتی شاید میلیاردها کاربر اینترنت در حال حاضر دارن از گوگل کروم استفاده میکنند، و این یعنی شما هم (اگه جز صاحبان صنایع باشید) باید حالا دیگه از گوگل کروم استفاده کنید تا بتونید کسب و کارتونو به میلیونها کاربر عرضه کنید.

توصیه به نقل مکان از اینترنت اکسپلورر

توصیه اصلی ما اینه که وقتی از اینترنت اکسپلورر مهاجرت کردید، برید سراغ گوگل کروم. گوگل کروم هم برای تجار و هم برای استفاده شخصی، بروزترین و کاردان‌ترین مرورگر به حساب میاد.
مستر وب خوشحال میشه کمکتون کنه به پشتیبانی بهترِ سایت تجاریتون و اینکه سایتتون علاوه بر دستگاه های مختلف، نسبت به مرورگرهای مختلف هم واکنشگرا باشه کمک کنه. ما همیشه با ارائه راهکارهای هوشمندانه به مشتریها به بازاریابی کسب و کارشون کمک کرده‌ایم. خدمات ما شامل کلیه خدمات مربوط به وب، از سایت واکنشگرا تا تبلیغات کلیکی، بازاریابی محتوا و شبکه های اجتماعی و غیره رو شامل میشه.
امیدواریم این پست وبلاگ هم شما رو در بروز کردن اطلاعاتتون کمک کرده باشه و از تغییرات وردپرس روی اینترنت اکسپلورر مطلع شده باشید. اگه فکر میکنید سایتتون روی مرورگرها یا دستگاه های مختلف درست کار نمیکنه، با تیم تخصصی مستر وب تماس بگیرید تا مشکل سایتتونو پیدا و راهکارهای مناسب برای حل مشکل رو خدمتتون عرضه کنیم.

وردپرس از اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمی‌کند