چرا باید طراحی وبسایت تجاری کوچک خود را به یک شرکت طراحی سایت بسپریم؟

چرا باید طراحی وبسایت تجاری کوچک خود را به یک شرکت طراحی سایت بسپریم؟

وقتی آدم خودش میتونه راحت و ارزون سایتشو طراحی کنه چرا باید از یه شرکت طراحی وب کمک بگیره؟ مگه به جز دانلود چند تا نرم افزار و گرفتن هاست چیز دیگه ای هم هست؟ خب واقعیت اینه که خیلی بیشتر از اینهاست و دقیقا به همین خاطر باید سایتتونو به یه متخصص بسپرید. البته احتمالا با همین یه جمله قانع نشده اید. این مطلب به همین موضوع اختصاص داره و میخواهم چند تا از دلایل رو براتون شرح بدم.
بزرگترین اشتباهی که صاحبان صنایع کوچک تو این دنیای دیجیتال مرتکب میشن، دست کم گرفتن اهمیت سایته. تو این دوره و زمونه سایت شما میتونه به کسب و کارتون رونق بده یا ورشکستتون کنه. بخاطر همین نداشتن سایت بهتر از داشتن یه سایت خرابه. دیگه سایتهایی که امروزه داریم با سایتهای یه دهه قبل فرق میکنند. امروزه سایت حکم ابزار بازاریابی رو داره. خوبیه این وسیله اینه که برد-برد کار میکنه، یعنی برای مشتریها هم مفیده و زندگیشونو راحتتر کرده. اینجا با بعضی از دلایلی که باید سایت شرکت کوچیکتونو به یه طراح حرفه ای وب بسپرید آشنا میشیم.

اهمیت تأثیر اولیه

اونچه که کاربرها در اولین بازدیدشون از سایت میبینن، دیدشون رو نسبت به شرکت تعیین میکنه. پس مهمه که اولین چیزی که میبینن بهترین نما از کسب و کارتون باشه و بهترین روش رسیدن به این مهم استفاده از خدمات یه طراح وب حرفه ایه. حتی اگه شرکت شما بهترین محصولات رو تو زمینه کاری خودتون داشته باشه باز هم سایت نقش مهمی تو بازاریابی اون محصولات ایفا میکنه. علت اصلی نیاز شما به سایتی که بتونه با مصرف کننده ها حرف بزنه و متقاعدشون کنه به جای رقبا از شما خرید کنن هم همینه.

سازگاری با فناوری جدید موبایل

اگه شما تخصصی تو کار طراحی وب نداشته باشید احتمالا اطلاعاتتون از آخرین فناوری موبایل مرتبط با سایت محدوده. اگه بخواهید از سایت سازها استفاده کنید خیلی از عناصر مهمی که میتونه به شکوفایی کسب و کارتون کمک کنه رو ندید میگیرید. متخصص طراحی وب میتونه اهمیت سایت واکنشگرا رو در برابر سایت موبایل بهتون نشون بده و در مقابل تو صدهاهزار یا شاید میلیونها تومن از پولی که میخواستید صرف نگهداری از نسخه موبایلی سایت کنید صرفه جویی میشه. بعلاوه وقت زیادی براتون ذخیره میکنه و دیگه مجبور نیستید برای دو تا سایت زمان بذارید.

قابلیت اطمینان

ممکنه بعد از این که یک ماهی از فعالیت سایتتون گذشت یه پیام اخطار بگیرید. این یه مشکل جهانیه و برای خیلی ها اتفاق میفته، حتی با وجود استفاده از سیستمهای معتبری مثل وردپرس هم ممکنه پیش بیاد. اینجور مواقع بیشتر مردم سعی میکنن با سرچ رو گوگل مشکلشونو حل کنند. آخرش هم تسلیم میشن و به یه شرکت طراحی وب زنگ میزنن، کاری که باید خیلی وقت پیش میکردن. شرکت طراحی وب هم مشکلشونو حل میکنه اما معلوم نیست که دوباره این مشکل پیش نیاد. برای اینکه همیشه در امان بمونید بهتره از همون ابتدا با یه شرکت طراحی وب همکاری کنید. اینطوری خیالتون راحته که هر وقت سایت خراب شه یا مشکلی پیش بیاد یه متخصصی آماده وایساده که بلافاصله مشکل رو حل کنه.

طراحی عالی

اگه بخواهید خودتون سایتتونو طراحی کنید احتمالا میرید سراغ یکی از قالب های آماده ای که در دسترس خیلی های دیگه هم هست. اگه میبینید خیلی از شرکتهای کوچیک حتی با خدمات و محصولات متفاوت شبیه همدیگه هستند دلیلش همینه. تو رقابت، خاص بودن اهمیت زیادی داره. باید برجسته باشید تا بتونید نظر مشتریها رو جلب کنید و این اتفاق با قالبهای پیش ساخته نمیفته. در حالی که وقتی از یه طراح وب حرفه ای کمک بگیرید، قطعا یه طراحی سفارشی خاص و برجسته که برطرف کننده نیازهای خاص شماست تحویل خواهید گرفت. شرکتهای طراحی وب حتی یه شرکت هاستینگ خوب هم بهتون معرفی میکنند، چون هاستینگ هم اهمیت زیادی داره.

رتبه گوگل

وقتی خودتون سایتتونو طراحی کنید، احتمالا دیگه به بهینه سازی موتور جستجو فکر نمیکنید، اما وقتی یه متخصص کار طراحی وب رو دست میگیره در هر مرحله از کار سئو رو هم اجرا میکنه و این یعنی سایت شما شانس بیشتری برای دیده شدن روی صفحه نتایج گوگل خواهد داشت. خیلی از مردم وقتی دنبال شرکتی میگردن که کارشونو انجام بدن اول از همه میرن سراغ گوگل. پس شما هم باید اونجا حضور داشته باشید و این مهم فقط وقتی حاصل میشه که یه متخصص همه روشهای ضروری سئو رو روی سایتتون بکار برده باشه تا وقتی کلیدواژه های مرتبط با کار شما سرچ میشه، شما بالای صفحه اول گوگل ظاهر بشید.

پول بیشتر

یه طراحی خوب نه تنها مشتری جذب میکنه بلکه کاری میکنه که انقدر این مشتریها رو روی سایت نگهمیداره تا بالاخره از خدمات و محصولاتتون خرید کنند. با یه طراحی خوب میتونید بیشتر پول دربیارید و کسب و کارتونو رونق میده. یه متخصص ترافیک سایتتونو بالا میبره و این یعنی فروش بیشتر و سود بیشتر.

وبسایت سریع

سرعت بارگذاری سایت عنصر مهمیه. بین کاربری که روی سایت میمونه و کسی که سایت رو ترک میکنه فقط یه خط باریک هست. وقتی یه حرفه ای سایتتونو طراحی میکنه حتما به سرعت سایت توجه میکنه. هر لحظه ای که لود شدن سایتتون بیشتر از حد انتظار کاربر طول بکشه احتمال اینکه کاربر دکمه برگشت رو بزنه و بره یه سایت دیگه بیشتر میشه و این سایت دیگه احتمالا سایت رقیب شماست!

ارزون تر از چیزی که فکر میکنید

اکثر مردم فکر میکنند اگه سایتشونو بدن یه طراح وب براشون طراحی کنه گرون درمیاد. علتش اینه که فقط هزینه اولیه به چشم میاد، اما اگه دورتر بایستید و به کل قضیه نگاه کنید میبینید که اگه خودتون سایت رو طراحی کنید در واقع باید بیشتر هزینه کنید. به اون زمانی فکر کنید که باید بذارید روی طراحی سایت و از مدیریت کسب و کار خودتون باز میمونید.

نتیجه

این پست به این سوال جواب داد که چرا ساخت سایت کسب و کار کوچکتونو باید به یه شرکت طراحی وب بسپرید. اگه شما هم صاحب یه کسب و کار کوچیک هستید، فکر نکنید نیازی به طراح وب ندارید، اتفاقا نیاز دارید. وقتی سایتتون حرفه ای باشه، کسب و کارتون رونق میگیره و رشد میکنه. حتما یه شرکت حرفه ای برای طراحی وبسایتتون انتخاب کنید که بهترین سایت ممکن رو براتون طراحی کنه و کسب و کارتون رو رشد بده.

چرا باید طراحی وبسایت تجاری کوچک خود را به یک شرکت طراحی سایت بسپریم؟